Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valaki akinek az osztálya...

Van valaki akinek az osztálya fantasysokból, egyéniségekből, animésekből, sportolókból, művész lelkekből esetleg kockákból, stb. áll?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy egy normális osztályt keresek, aki Budapesten van, és 12-es évfolyamú 5 éves képzésű, vagy 11-es legyen. Érdekel, van e olyan osztály, ahol nem egymás csesztetése a téma meg a beszólogatások? A kérdésemben való felsorolás nem véletlen, én magam egy elég sokrétű ember vagyok az anime/fantasytól kezdve a harcművészetig minden érdekel, de muszály ezt elfolytanom, mert ahol a rosszindulat uralkodik, ott csak az is marad. Kérek mindenkit... kretén, flegma válaszokat senki ne adjon, mert attól nem lesz több senki :)

2013. szept. 25. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Középiskolában ne keress "egyéniségeket" mert ilyen álarc mögött csak sznobokat találsz, azoktól meg konkrétan engemet a hideg ráz.
2013. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelek és az olyan emberek sem szimpatikusak, de én az egyéniségek alatt pont azt értettem, hogy nem átlagos, vagy esetleg pont attól egyéni, hogy túlságosan átlagos :D De a lényeg, hogy nem álszent, kétszínü, sz*rkeverő, stb. ... Nem a tökélletes osztályt keresem, hanem azt, ahol jófejek vannak, és olyanok, akiket lehet embernek nevezni.
2013. szept. 26. 17:11
 3/6 Nirata válasza:

1,ilyen osztály nincs

2, normális osztály sincs

3, nem hinném, hogy a világon bárhol is lenne olyan közösség (ami be nem teljesen önszántadból kerültél bele),ahol mindenki elfogadná a másikat

2013. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
73%

Hát nem tudom.. a mi osztályunkban vannak kockák, vannak vannak akiknek az életük a sport, biciklizés, vitorlázás, thai box, falmászás, röplabdázás, táncok a steptől kezdve a musicelen keresztül a balettig. Másoknak a zene, megint másoknak a bulik, nekem a művészetek, rajzolás, írás, jógázás, és falmászás, ami leköt és amiért rajongok és csinálom. Vannak akik filmeznek, electro zenét csinálnak, és van egy srác aki rajong a tinédzser énekesekért és ha csak egy rossz szót is mondasz róluk halott vagy. Van köztünk egy lány aki látja az aurát, és akivel nagyon hasonlítunk abban, hogy jó emberismerők vagyunk. Van köztünk 155 cm magas fiú és 195 is, van akivel ha eggyütt sétálunk az utcán elkerülnek az emberek, mert úgy néz ki, mint aki most ért haza a 2. világháborúból, vannak akik csak egyszerűen agresszívnek tűnnek,züllöttnek, és valójában azok is, de velünk kedvesek és figyelmesek ezért nem számít.

Nem tudom, mi nagyon jól kijövünk, persze napi szinten mennek a szivatások, de játékosan, van, hogy eldurvulnak a szituációk, de közbelépünk, és megvédjük a célpontot. Sokfélék vagyunk,és mind egészen mások, mégis jól érezzük magunk, és elfogadjuk, ha valaki 4 tantárgyból bukott, vagy akiről tudjuk, hogy egy éven belül itthagy minket, mert szakácsnak és tetoválónak fog tanulni, elfogadjuk, hogy van aki nagyon kedves, de fogalma sincs semmiről. Elég jól megvagyunk.

2013. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves Nirata: Nincs olyan hogy tökélletes osztály, ahol mindenki mindenkit elfogad. Ez nem az iskolai rendszer hibája, hanem az emberi közösségekben ilyen korosztályban nehéz összehangoltnak lenni. De hiszem, hogy van olyan osztály, akik tudatában vannak ennek, viszont törekszenek a jobb felé. És hiszem hogy van olyan közösség, ahol hasonló gondolkodású emberek vannak, mint én, és nem kell 100 %-ban elnyomnom magamat azért, hogy ne alakuljon ki feszűltség, és látványos ellentét egy osztály ellen. Valamint az sem mindegy, hogy egy osztályban "kik" vannak nagyobb arányban? A segítőkészek, vagy az álszentek. Nálunk annyira többségben vannak az álszentek, hogy az már fel tudta borítani azt a határt, hogy eldöntsem, nem vagyok oda való, ahová jelenleg tartozom...
2013. szept. 28. 10:58
 6/6 anonim válasza:
a mi osztályunkban csak én és a baráti köröm ilyen, de ez nekem elég(◡ω◡✿)a többieknek persze egy jó szavuk sincsen egymáshoz, de nem kell velük foglalkozni
2015. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!