Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Suli? Debrecenbe valami...

Hipszterlány kérdése:

Suli? Debrecenbe valami középisklát mondjátok már ahová átt tudnék iratkozni (erős 3. mas tanulo vagyok 3,5) meg légyszí szakot is mondjatok hogy milyen szakok vannak az adott suliba

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 14:43
 1/10 anonim válasza:

Mivel ide tetted ezért feltételezem hogy olyanba akarsz menni ahol sok szexuális kapcsolatra tehetsz szert.

Azt kell mondjam hogy ilyen okból nem érdemes iskolát váltani, lehetsz rib*** a sarkon is.

2013. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hát ez attól függ melyik megyében laksz és melyik városban (mondjuk elég a megye)?
2013. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Amúgy fiú vagy lány vagy? És miért akarsz átmenni?
2013. szept. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ott a város hogy Debrecen és lány vagyok
2013. szept. 26. 14:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy hol vagy erős hármas.

Egy gyenge szakmunkásképzőben, vagy egy erős gimnáziumban.


Érdemes lenne előbb ezt elárulnod, mert ettől függ, hogy egyáltalán miben gondolkodhatsz.

2013. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most vagyok 1.s és álltalánosba voltam erős 3mas
2013. szept. 26. 14:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Engem minden érdekel szóval m1
2013. szept. 26. 14:57
 8/10 anonim válasza:

És most hol vagy elsős? Hova volt elég az erős 3-asod?


Mert én pl csak ez alapján tudnék ajánlani, mert ahova én jártam általánosba még nagyon régen, ott az erős kettesek, gyenge hármasok a Barossba, Könnyűipariba, Balássházyba(?) (kint pallagon) vagy ha mákjuk volt a Vegyipari, Dienes, Keri, Beregszászi, Diószegi, Bethlenbe mentek tovább az erős hármasokkal vagy gyenge négyesekkel. Az erős négyesek négyesek a Mechwart (műszaki érdeklődésű fiúk), Pécsi (?), Csokonai, Ady, az erősek,az 5-ös dicséretesek pedig a Kossuth, Tág, Fazekas vonalon mozogtak.


A szakokra meg ott az internet vagy ha most felvételiztél nemrég középiskolába elvileg kellett venned/kapnod felvételi tájékoztatót amiben benne van. Mert mindegyik suliban rengeteg szak van, kérdés, hogy mi érdekel és hova vennének egyáltalán át. Mert legtöbbször csak erősebből a gyengébb suliba szoktak, fordítva csak nagyon jó tanulmányi eredmények esetén.


23 N

2013. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Bethlenbe nagyon nem elég az erős hármas.

A Medgyessibe inkább, hiába az gimi, a Bethlen meg szakközép.

Az utóbbiból rengetegen mennek a közgázra és a jogra tovább, és úgy egészében is 90 % felett van az onnan továbbtanulók aránya, teljesen megegyezően az erősnek tartott gimikével.

2013. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehetséges, sajnos a 10 évvel ezelőtti állapotokat ismerem, elnézést érte. Miután felvettek középsuliba nem követtem melyik milyen erős, így csak azt tudom az én továbbtanulási vonalamon honnan kerültek ki az emberek és az nem a közgáz, jog.. :)
2013. szept. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!