Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok a Széchenyi István...

Mit tudtok a Széchenyi István Gimnáziumról Szolnokon?

Figyelt kérdés

2013. szept. 29. 20:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Német tagozatra szeretnék jelentkezni majd nyolcadikban, most még nem késtem le semmiről sem. De magamat ismerve, hajlamos lennék a legutolsó pillanatra halasztani a döntést, és semmiképp sem szeretnék rosszul dönteni. Tényleg. Megköszönném, ha azokat a tapasztalataitokat is leírnátok, hogy pl: milyen ott a légkör? Befogadó? A tanárok milyenek? Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :))
2013. szept. 29. 22:21
 2/4 anonim válasza:
Szia! Ugyan nem Szecskás vagyok ,de barátom oda ment Angol szakra. Szerintem elég jó légkör lehet ott ,és befogadó is biztos mert nem egy szépség a srác ,de van már sok barátja ( lányok is ) ,és a felsőbbévesek se törődnek velük. Ha esetleg érdekel még valami megkérdezhetem tőle ;D Üdv:Egy Verseghys
2013. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Ez eddig ígéretesnek tűnik. Pontosan azt írtad le, amire kíváncsi voltam :D
2013. okt. 2. 20:16
 4/4 anonim válasza:
Akkor örülök , hogy segíthettem :D
2013. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!