Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Váltottatok már középiskolában...

Váltottatok már középiskolában osztályt?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 9-ben egy szakközépiskolában, de a nyelvoktatás nem elég jó, és az osztálytársak sem tetszenek. Szeretnék átmenni ugyanezen az évfolyamon a nyelvi előkészítő osztályba. Ez lehetséges, ha igen, hogyan ?

2013. szept. 29. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolatitkárhoz kell fordulni, ő mindent el fog mondani.
2013. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én iskolát is. Szal biztos, hogy lehet, de már nem tudom, hogy.
2013. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gyümi14 válasza:
Nálunk (Erdély) úgy van, hogy különbözeti vizsgát kell tenni, ha egy erősebb osztályba szeretnél átmenni, és jobb kell legyen a médiád, mint abban az osztályban az utolsó tanulónak. Egyébként ezt félévkor lehet megcsinálni.Azt hiszem évközben csak azt lehet, hogy gyengébb osztályba mész át, mert oda ugye nem kell vizsga. Remélem tudtam segiteni, egyébként szerintem megéri váltani, ha az nem tetszik, a másikkal sincs vesztenivalód. ;)
2013. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gyümi14 válasza:
Nálunk, Erdélyben, úgy van , hogy ha erősebb osztályba szeretnél átmenni különbözeti vizsgát kell tenni, és a médiád nagyobb kell legyen, mint abban az osztályban ahova szeretnél menni, az utolsó tanulónak.Egyébként azt hiszem, ezt félévkor lehet megcsinálni. Évközben csak gyengébb osztályba lehet menni, mert oda , ugye nem kell vizsga. Szerintem megéri váltani, ha ez nem tetszik, akkor nincs vesztenivalód a másikkal sem.;) Remélem tudtam segiteni.:)
2013. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gyümi14 válasza:
Bocsi, azt hittem előszőr nem küldte el :))
2013. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az igazgatónak kell kérvényt írni.
2013. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!