Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Vörösmarty...

Mi a véleményetek a Vörösmarty Mihály Gimnáziumról? (érdi)

Figyelt kérdés
Én oda szeretnék 9.-től járni (8.-os vagyok) , de sokan azt mondják, hogy nagyon kemény iskola, és nagyon nehezen lehet csak bekerülni... Ez mennyire igaz?
2013. okt. 3. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A bekerülés annyira nem nehéz, és ha érdi vagy, megpróbálhatod, de én most vagyok gólya, és annyira nem jön be (kémia szak), nekem és néhány otársamnak. Tényleg erős, de egy kicsit unalmas, és van amiben inkorrekt.
2013. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen az átlagod?
2013. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg az általános v. humán tagozatot-
2013. okt. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4-es az átlagom, és nem Érdi vagyok, hanem Diósdi, és úgy hallottam, hogy a Diósdiakat is előnyben részesítik, vagy mi..
2013. okt. 5. 11:54
 5/6 anonim válasza:
Egyik ismerősöm oda jár ő általánosban 8 éven keresztül kitűnő volt és azt mondta h kemény suli bár a tanárok nem tanitanak annyira jol (nem mindegyik!!!)
2013. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én most vagyok gólya, és nekem nagyon tetszik! az egészlégkör, és megvan az összetartás. de az általánosra nagyon nehéz bekerülni, oda csak a legjobbaknak érdemes jelentkezni.. a humánra a szóbelihez töri fog majd kelleni. honfoglalástól a II. vh-ig mindent meg kell tanulni... :/(én a nyelvi tagozaton vagyok :P)

de sztem attól függetlenül, h nem mindegyik tanár a legjobb, jó suli :D

2013. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!