Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bursa Hungaricához a pályázato...

Bursa Hungaricához a pályázatot szeretném kitölteni de hol kell?

Figyelt kérdés
felregisztráltam ahogy a nagy könyvben meg van írva. Rámentem a 'Pályázatbeadás' menüpontra, de azt írja az önkormányzatom nincs benne ebben, de benne kell hogy llegyen, mert voltak olyanok akik kaptak tőlünk már... mit tegyek? vagy másik menüpontot kell választanom?

2013. okt. 6. 01:51
 1/4 anonim válasza:
az önkormányzatok október 11-ig kell elküldjék a csatlakozási nyilatkozatot, lehet, hogy ezt még nem tették meg. érdeklődj náluk, vagy várj türelemmel jövő hétfőig.
2013. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké! köszi!
2013. okt. 7. 22:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Hello! még most is ugyanez a helyzet pedig már rászóltam az önkormányzatra és pénteken! az utolsó napon be is jelentkeztek. De még mindig azt írja hogy az önkormányzatom nincs fent... Ilyen sokáig tart őket felregisztráltatni vagy mi a baj? a végén én is lecsúszom majd.
2013. okt. 15. 10:21
 4/4 anonim válasza:

én is hívtam őket, nekem azt mondták hétfőn, hogy még 7-én feladottak is érkeztetés alatt vannak. képzeld akkor azokat, akik 11-én adták fel...

szerintem azért a csatolmányokat elkezdheted hajtani! pl. hallgatói jogviszony igazolás, jövedelemigazolás, stb. aztán ha végre hozzáférsz a rendszerhez, akkor már csak az adatlap kitöltése, nyomtatása lesz hátra.

2013. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!