Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez nagyon gáz? Így vizsgán...

Ez nagyon gáz? Így vizsgán mennyi esélyem lesz?

Figyelt kérdés
Nemrég az egyetemen a professzor előadást tartott de ez egy olyan előadás volt amin nem voltunk túl sokan. Az történt hogy nagyon fel volt már fúvódva a hasam és én véletlenül elfingottam magam az előadásán, ami rettenetesen hangosra sikerült. Ráadásul ez akkor történt amikor az óra végén rákérdezett hogy tetszett az előadása. Én tényleg nem akartam véletlenül csúszott ki. Elnézést is kértem de a nagy nevetésben a többiektől már lehet nem is nagyon hallatszott. Professzor úr kicsit mérgesnek tűnt ez után szerintem azt hitte direkt csináltam. Nem hiszem el hogy ez pont így megtörténhetett velem. Szerintetek biztosan megfog buktatni engem vizsgán?

2013. okt. 6. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

:DDDD


Hát ez ciki...


Nem egy jó pont az biztos de ha tudsz akkor nem fox megbikni sztem

2013. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha előadás volt akkor nem hinném hogy a prof tudja a neved. Úgy lehet megoldani a problémát ha többet nem mész előadásra, hogy elfelejtse a prof hogy nézel ki, aztán vizsgára pedig elváltoztatod a külsőd, átfeseted a hajad, elmész szoliba stb. Persze csak ha szóbeli lesz.
2013. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy felszokta olvasni a neveket hogy kik hiányoznak mert ez az előadás kötelező, csak 1-2 alkalmat lehet hiányozni. Itt nem vagyunk annyian mint a nagy előadókban.
2013. okt. 6. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Én odamennék hozzá személyesen, hogy tisztázzam a félreértést, de minimum írnék neki egy e-mailt. A személyes tisztázás azért lenne jobb, mert ott nem lenne a homlokodra írva a neved, míg az e-mail üzenetben alapból fel van tüntetve a neved. Meg aztán biztos értékelné is, hogy személyesen mész oda hozzá, bár az is ciki lenne, ha már rég elfelejtette az ügyet.
2013. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elnézést fogok kérni szerintem személyesen csak azt nem tudom hogy tudnám elmondani a mondandómat hogy kevésbé legyen kínos.
2013. okt. 6. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Addigra hidd el el fogja felejteni
2013. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!