Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen atlaggal melyik suliba...

Ilyen atlaggal melyik suliba lenne eselyem a lentiek kozul?

Figyelt kérdés

4.5 korul mozog az atlagom, legalabbis tavaly ev vegen annyi volt. Ezeket a sulikat neztem : Rakoczi (a II. keruleti), Berzsenyi, Madach, Leovey, Corvin

Szerintetek hol lenne eselyem? Ti milyen sorrendben irnatok be oket?

Ja, es valaki az emlitett sulik egyikebe jar(t), vagy csak sokat tud rola, lecci irjatok. Tenyleg barmi erdekel.

Elore is koszonom szepen :)

14/L



2013. okt. 8. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én Madáchos vagyok, és ilyen átlaggal van esélyed bekerülni!:) Most vagyok kilencedikes, és egyszerűen imádom a sulit, tényleg, nagyon jó! a közösség, a tanárok, az órák sem unalmasak:) Ha van kérdésed, írj még nyugodtan;)
2013. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egy jó felvételivel a Berzsenyibe sem nehéz ilyen átlaggal bekerülni. Az is nagyon jó suli.:)
2013. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 klopusz ***** válasza:

Szia!


A Madách-ról csak jókat tudok mondani, oda 4,5-től várták tavaly a jelentkezőket.


A Berzsenyit és a Leovey-t nem ismerem, de a Corvin - tudomásom szerint - a "futottak még" kategóriába tartozik.

2013. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Berzseniy, Madách, Leövey (Corvint, Rákoczit nem igazán ismerem) - én így jelölném.

Én berzseniys vagyok és nekem is kb. ennyi volt az átlagom és simán fel vettek (bár ez a tagozattól is függ). Inkább humán beállítotságú vagy inkább reál? A hangulat és a közösség nagyon jó, iskolai szinten is. Ha nem akarsz a tanulásba megszakadni, szeretnél társasági életet élni, de szeretnél egy erős, jó iskolába járni, ahol zajlik az élet, akkor neked a BDG-be a helyed.

Madáchot akkor javaslom, ha inkább nyelveket tanulnál.

Leöveyről nem hallottam túl sokat de inkább gyengébb suli hírében áll.

Javaslom, hogy menny el a nyílt napokra, az nagyon sokat segíthet a választásban.(BDG-nél nagyon figyeld a honlapot, amikor jelentkezni lehet, mert nagyon gyorsan elkapkodnak minden helyet.)

15L

2013. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi a helyesírási valamint elütési hibákért, nem néztem át.
2013. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik megelőzött az egyik évfolyamtársam, mindenképp gyere a Berzsenyi nyílt napokra!!! [link]

15/L

2013. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonok eddig mindent, a BDG nyilt nap linket kulonosen :)

Meg varok valaszokat :)

2013. okt. 12. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!