Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok nekem mondani ilyen...

Tudtok nekem mondani ilyen kollégiumot?

Figyelt kérdés
Egy Gimivel legyen(tehát ne legyen meghatározva a szakma még a középsuliban) viszonylag otthonos legyen a kollégium belseje és a területe a környékén legyen sok bolt éterem tehát olyan helyek ahol jól el lehet tölteni az időt a kollégium havonta maximum 15000Ft legyen. A szabályzat legyen szigorú de azért olyan nagyon ne pl este szabadon mászkálhassunk meg ilyenek és a legfontosabb szempont hogy lehessen laptopot használni a koleszban és 4-5 átlagú vagyok úgyhogy ezt is figyelemebe kéne venni...és ami a helyet illeti bárhol jó Magyarországon belül csak Nyíregyháza környékén nem. Tudom ez eléggé sok szempont természetesen nem baj ha egy kettő nem stimmel ezek közül de laptopot mindenképpen lehesen használni olyat ne is javasoljatok ahol nem lehet

2013. okt. 11. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

olyan koli nincs, ahol 4-5 átlagú tanulókat vesznek fel, mármint középiskolai.


Itt a megközelítés a fontos, tanulmányi eredményeket figyelembe se veszik. (nem is kérik a bizonyítványt, fogalmuk sincs hogy te hanyas tanuló vagy). Na meg a szociális helyzet.


Kollégiumok 99,99%-a pénzhiányban szenved, így 1 koli sincs, ahol minden "modern" lenne. Ezt azért írom, mert pl. ahova én járok, ott a parketta elég régi, a szekrények is, azonban van hűtő, frissen vannak festve a szobák és az ágyak is elég jók. (szinte újak) + az asztal se elhanyagolható, mivel az is vadi új.

2013. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!