Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mindenki aki edidig felvételiz...

Mindenki aki edidig felvételizett a kisképzőbe (bármikor)! Mik voltak a kreatív feladataitok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 12. 07:39
 1/3 anonim válasza:

[link]


Itt találsz képeket a felvételi munkákról és a behozott, illetve az előkészítőn készített rajzokról. Ezek között a képek között találsz egy olyat, amin két maszk van. Az egy kreatív feladat. Viszont ennél én sem tudok többet, mert én más gimibe járok, mert a Kisképzőbe nem vettek fel. Ám ezelőtt én is sokat böngésztem és ugyan így én sem voltam jobban informált, mint te. Sok sikert a felvételihez!

2013. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az oldalnak már az utolsó pixelét is ismerem, de azért köszi :)
2013. okt. 14. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk az volt, hogy válassz egy mesét (bármilyen), és a felhasználásával tervezz kártyalapot.

Ugyanebben az évben volt a maszkos is, de én nem azt kaptam, szóval nem tudom... Talán kétféle maszk kellett, ami különböző érzelmeket fejez ki?


Kreatív feladatnál inkább arra törekedj, hogy legyen az ötlet szépen levezetve és egyértelmű legyen, azt, hogy milyen szépen rajzolsz, látják a többinél :)

2013. nov. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!