Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki megbánta,...

Van itt olyan aki megbánta, hogy szakközépbe ment?

Figyelt kérdés
Én megbántam. A szakma érdekel de az osztály nagyon gyenge és utálom az osztályt. Az osztály kétharmada bukott. Össz vissz annyi előnye van, hogy érettségi után a technikusi nem 2 hanem csak 1 év. Van aki szintén megbánta?

2013. okt. 13. 00:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
Én nagyon megbántam, mentem volna inkább gimibe mindig azt mondom, ilyen szakközepekbe mindig kretének az osztálytársak és csajok sincsenek.
2013. okt. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Elsö: Ne általánosíts. Az a te bajod, hogy ilyen osztályba kerültél, de én is szakközépbe jártam és nagyon jó osztályom volt. Plusz ebbe az irányba tanultam tovább, szóval még hasznosabb is volt, mint egy gimi.
2013. okt. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A haverom is ebbe a suliba jött csak másik szakra és neki is nagyon rossz osztálya van.
2013. okt. 13. 12:12
 4/23 A kérdező kommentje:
Jah és vannak lányok igaz kevesebb de ilyen alpári lányok nem kellenek.
2013. okt. 13. 12:35
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én meg teljesen más szakon tanultam tovább, az egész iskola elvette a kedvem az egész szakmától, a tanárok rosszak voltak nem tanítottak semmit, pedig a jobb szakközepek közé tartozik elméletileg...
2013. okt. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
A tanárok nagy részével nincs bajom, de azért van pár akit utálok. A legnagyobb baj szinte az összes tanárral, hogy nem tudnak fegyelmet tartani. Hiába figyelek oda, meg rajtam kívül kb 5-6 ember mert 20 másik ordibál stb, a tanár meg nem tud mit csinálni velük.
2013. okt. 13. 12:59
 7/23 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb. ez volt, a tanárok már leszarták az egészet annyira fegyelmezhetetlen osztály volt, még akit érdekelt az se írt hármasnál jobbat mechatronikából mert a tanár csak darált a táblára, letörölte majd újraírta, óra végén meg kisétált a teremből, rosszabbak voltak mint a cigók, 1 cigó osztálytársam volt a 30 ból és még ő is normálisabb volt... Csak az ilyeneket miért nem lehet kirúgni azt nem értem, miért kell eltűrni az ilyen embereket...
2013. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én se értem, hogy miért nem lehet őket kirugni pedig valamelyik már nem is tanköteles.
2013. okt. 13. 13:35
 9/23 anonim ***** válasza:
Na én ezért megyek gimibe.Plusz meg tervező-mérnök akarok lenni...:D
2013. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igazából bármelyik iskola (kivéve a szakmunkás) után lehetsz bármi, de a légkör szerintem sokkal jobb gimiben. Ezért bántam meg, hogy szakközépbe mentem.
2013. okt. 13. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!