Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kőbányai Szent László gimi...

A Kőbányai Szent László gimi milyen suli? Milyen a közösség stb? (többi lent)

Figyelt kérdés
Milyen a közösség?Milyenek a tanárok?Aki oda jár hány ponttal került be?Milyen az angol felvételi?Hány embert vesznek fel speciális angolra és emelt angolra? Minden érdekel amit a suliról gondoltok!

2013. okt. 13. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

Utolsó előttit én írtam. Többi kérdésedre válaszolván: 83 pontos központit írtam,de legtöbb osztálytársam 65-75-tel is bent van. Emelt angolra járok,mi most 17-en vagyunk. Általában 15 körül vesznek fel embereket spec- és emelt angolra is (németre is). Angol felvételi...20 pontos,elég sokat számít. Először kapsz egy szöveget,amiről kérdezni fognak,hogy milyen szófajok vannak benne,meg angolul kérdeznek rá részletekre,amiket ki kell keresned. (Készülj a legidétlenebb,legértelmetlenebb szövegekre!!! Semmi értelmük sincs) Utána kapsz egy képet,ami kötődni fog egy témakörhöz (család,állatok,szabadidő,shopping...stb. részletes infókat a suli honlapján találsz),és arról kell beszélned,majd azzal kapcsolatban fognak kérdezni rólad. Kb 5-10 perc szokott lenni a szóbeli. Ha kérdésed van még,nyugodtan írj! :)

2013. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!