Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen Törökszentmiklóson a...

Milyen Törökszentmiklóson a Lábassy János Szakközépiskola és Szakiskola?

Figyelt kérdés
Minden érdekel! :) Közösség, tanárok, stb! :)

2013. okt. 15. 20:13
 1/6 bogcsika22 válasza:

Én nem oda járok, De nem túl sok jót halottam róla.

Úgy tudom hogy tele van cigányokkal (bocsi a kifejezésért) meg olyan rosszak a gyerekek hogy némely órára a tanár be se megy (ez nem biztos, de én így halottam)

Ott van a közelében a Székács Elemér szakközép iskola, szerintem az sokkal jobb. :)

hányadikos vagy?

2013. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Székácsba menj.

Ismerősöm oda járt. Az jobb mint a Lábassy.

2013. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bogcsika22 válasza:

Első vagyok.

Én egyébként a Székácsba járok azért ajánlom :)

2013. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A híres neves Miklósi Gengszterképző :) Ha teheted kerüld el. Bemenni kész életveszély. Én is Székácsos voltam. Az se a legjobb de legalább nem vernek meg mikor belépsz a suliba
2013. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Szolnokra költöznénk, lazább suliba szeretnék kerülni, mivel ahová most járok, az nagyon gyengusz.:D Alternatív, Waldorf-szerű(de nem az) nagyon szeretem. :) Lábassyt elkerülöm akkor, nincsenek ínyemre a cigányok nekem sem... :D
2013. okt. 17. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
székács vagy lábassy... egy szinten mozog a kettő... a lábassyban megvernek, a székácsban meg meghúznak amiből tudnak...
2017. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!