Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egerbe a Neumann középiskolába...

Egerbe a Neumann középiskolába mennyi a tandíj?

Figyelt kérdés
7.-es vagyok 3.-ba és 6-ba nem voltam kitűnő csak, magyarból színötös matekból 4-5.. egyke vagyok két szülőmmel élek nem vagyok hátrányos helyzetű meg semmi ilyesmi.

2013. okt. 17. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom jelenleg 110 ezer forint/ év.
2013. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírod kifizetni, akkor gyere a Szilágyiba! Várj! Előbb tanulj meg írni! ._.
2013. okt. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én is úgy tudom, hogy 110 ezer ft/év, de ha nem bírod kifizetni, ne a Szilágiba menj! pont most jött át egy csaj, aki többet akart tanulni, régen Szilágyis volt, de azt mondta, a Neumann sokkal jobb ;) próbáld meg azért az Arany János Programot, nálunk is van olyan, aki nem GyVK-s, vagy RGyV-s(nem tudom, te hogy ismered), és mégis felvették a programba. De ezmondjuk csak kilencediktől van.. de ha beszélsz igabával, tuti meg tudtok egyezni, hogy úgy fizesd ki a tandíjat, ahogy tudod. Haveromnak is ez van. Sok szerencsét! ;) (egy Neumannos diák) :)
2013. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úristen, komolyan 110ezer? Tavaly még csak 80 volt... Amúgy felvételinél (ha még a régi rendszer van) csak a 7. év végi meg a 8. félévi jegyeket nézik. És a felvételi meg a személyes beszélgetés is sokat számít. Lehet hogy már keverek valamit, de mintha tavaly kitílálták volna, hogy lehet negyedévente is fizetni, akinek az úgy egyszerűbb.
2014. jan. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A helyesírás nem egy színjeles magyarosra vall.
2017. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!