Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pécsi Deákba médiára szeretn...

A pécsi Deákba médiára szeretnék menni továbbtanulni, vki válaszolna, hányas átlaggal kerülhetek be?

Figyelt kérdés
Most 8.-os vagyok, és már most év elején gyötörnek ezek a gondolatok, hogy mi lesz, ha esetleg nem vesznek föl sehova? A barátnőm nővére a Deákba jár, és azt mondják, hogy szeret oda járni, mert nagyon jó iskola. A barátnőm is oda akar menni, és mondta, hogy én is oda menjek. Sokan azt mondják, hogy engem biztosan fölvesznek majd oda.. Remélem. :D Az az évvégi átlagomtól fog függeni. Akik tudnak választ adni a kérdésemre, légyszíves írjanak, fontos! Köszönöm szépen! :) 13/L
2013. okt. 17. 17:54
 1/6 anonim válasza:

Sajnos a kérdésedre nem tudok rendesen válaszolni. De sztem egy 4-es átlaggal be lehet jutni. De inkább "tanácsot" szeretnék adni.


Én ugyan nem deákos vagyok, de ismerek deákosokat, és tanárokat is onnan. Szerintem, sokak szerint egy szar iskola, ahol erős a skatulyázás. Valamint ha a szüleid nem gazdagok, s nem szállnak be ilyen-olyan gyűjtéses, vagy pénzbe kerülős akciókba az iskola javára, akkor bizony ott megszívod. Küszködhetsz a jegyekkel, tanárokkal. (Alias egy kis fizetéskiegészítést utal apu a tanár úr/nő számlájára, s máris felfelé kerekedik az a jegy!)


A tanárok meg... ch! Kettőt ismerek, mindegyik egy hárpia. Borzasztó, a rossz tanárok élő példái számomra.


De ettől függetlenül remélem, nincs igazam, és ha fel is vesznek téged a deákba, jól fogod magad érezni! Sok szerencsét! :)

2013. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Remélem én is, hogy bekerülök.. :/
2013. okt. 21. 14:29
 3/6 anonim válasza:
Én tavaly álltam ennél a kérdésnél. Nos. Szerintem ne úgy válassz iskolát, hogy hova megy a barátnőd, mert avval nem jutsz sokkal előrébb. Tavaly pár osztálytársam is jelentkezett a deákba és hát nem vették fel őket pedig 4-4.2 -es átlagaik voltak. Nagyon sokan akarnak média szakra menni. Ha belegondolsz minden évben lesz kb 30-40 végzős médiás, és hát elég nehéz nekik elhelyezkedni. Ha nem tudod, hogy milyen szakon akarsz tovább tanulni akkor tegyél úgy mint én :D menj egy általános szakra :) a Deákba kb 4.5-ös átlaggal már felvesznek, csak ugye a felvételit is meg kell írni. Ajánlom, hogy nézz utána, hogy hogyan szerezhetsz + pontokat ( pls valamilyen tanulmányi versenyeredmény, vagy ECDL vizsga, nyelvvizsga stb.) Sok szerencsét a felvételihez ;) ha van még kérdésed, akkor nyugodtan írhatsz privátba
2013. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :) Én is gondolkodtam az általános szakon.
2013. okt. 30. 18:20
 5/6 anonim válasza:
Én is oda szeretnék menni.:) azt szeretném kérdezni hogy ha 4, valamennyire állok és jól sikerül az irásbali és a szóbeli akkor van esélyem bekerülni? nagyon azon vagyok hogy bekerüljek
2014. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sztem ha jól sikerül a felvid meg a szóbelid, 4es átlaggal simán felvsznek. :)
2014. jan. 19. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!