Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bp József Attila gimnázium...

Bp József Attila gimnázium vélemények? Hogyan kell átiratkozni?

Figyelt kérdés
Idén vagyok 10.es de sokféle okból adódóan jövöre szeretnék iskolát váltani. József Attila gimnáziumról eddig viszonylag jókat hallottam és szívesen átmennék oda. Milyen az oktatás? Milyenek a tanárok, közösség? 4,5 átlaggal mekkora esélyem van hogy átvesznek? Hogy történik az átiratkozás?

2013. okt. 21. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilt napon menj el és nézd meg na meg van telefonszámok hivd fel öket.
2013. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó az oktatás, a tanárok angyrész odafigyelő, stílusuk jó, átlagban kedvesek. Én B-s vagyok, nekünk nagyon jó osztályközösségünk van, elég összetartó és támogató az osztály. 4,5-ttel simán átvesznek. Átiratkozáshoz pedig szerintem Juhász András igazgató urat kell megkeresned, leginkább személyesen :)
2014. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!