Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szamos Mátyás Vendéglátóipari...

Szamos Mátyás Vendéglátóipari Szakközép iskola Csepel az jó suli?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2013. okt. 24. 23:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam,*Csepelen
2013. okt. 24. 23:10
 2/5 anonim válasza:
Tudom hogy nem személyes tapasztalat...,legalább is nem én tapasztaltam,hanem anyum legjobb barátnője oda járt és szerinte jó hely még jó főiskolákra is tudtak onnak menni+nekem azt mondták pályaválasztási nyílt napon hogy az egyik legerősebb Budapesten,és cukrászatból a legerősebb.Viszont könnyű bekerülni mert a Gundelnek valamikor volt egy neve és ez miatt azt ismerik jó hírűként.És 3 osztályt is indítanak a szakközép részben,de nem csak hülyék nennek oda(remélem :D )én pl. oda akarok nenni első helyre jelölöm(4.5 körüli átlaggal).
2013. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
És megkérdezném hogy a szakközép részbe akarsz menni(8. után mint én) vagy érettségi után?
2013. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szakközépbe cukrászatra szeretnék én is menni:)Nekem csak 4-es az átlagom és én is első helyre fogom jelölni.:)
2013. nov. 1. 23:33
 5/5 anonim ***** válasza:

a) szakközép tagozaton nincs cukrász szak. Vendéglátóipra alapozás van, felváltva szakács-pincér-cukrász gyakorlat van. Nem kapsz cukrász bizit erről, csak érettségit!


b) erős marketinggel nyomatják a sulit, de nagyon gáz, hidd el! Onnan menekültem el, épp a Gundelbe! Nem győztem pótolni a lemaradást! Nem az én hibám volt nagyrészt, hanem a tanároké! Nem tudnak tanítani, fegyelmezni. Van, akinél órára járni sem kötelező, ami elsőre jól hangzik, de én tanulni mentem oda. A Gundelben színvonalas az oktatás, nincsenek visszatartó erők, vagyis aki van, azt elég hamar kiteszik.


Cukrász szakmával elég nehéz elhelyezkedni, már bejelentett, normális munkára gondolok. De még mindig könnyebb egy Gundeles bizivel, hidd el!

Hasonlítsd össze a versenyeredményeket, komptenecia-mérés eredményeket, érettségi átlagokat!


Szerintem jelöld meg, de ne ez legyen az első, csak a tartalék. Szamosnál még a Dobos C. is jobb!

2014. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!