Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen fát kell rajzolni a...

Milyen fát kell rajzolni a rendőr suli felvételién? Azt mondták nekem ha nagyot rajzolok lombokkal az nem jó. De ha már nagyot és nincs lomb, ágak az jó. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 19:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

Jézus! Ez a hülyeség még mindig van?

Na én ezért nem jutottam be, mert a második kérdés után visszaadtam a feladatlapot. Nem emlékszem már milyen volt a fám, de a második kérdés az volt, hogy miért ilyen fát rajzolt? Odairtam, hogy csak és kijöttem. Ezek szerint semmi nem változott és továbbra is ilyen sz@rok döntik el, hogy ki alkalmas rendőrnek és ki nem. Ma már örülök, hogy akkor nem vettek fel.

2009. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Kis fát,nagy lombokkal:)
2009. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Sztem teljesen mind 1 miyelt rajzolsz, annyira hiány van rendőrökből és oylan alulfizetettek hogy így is úgyis fel fognak venni!!


Én a helyedben egy vékony és jó magas karácsonyfát rajzolnék tele szaloncukorral :D

Nemsokára ugyis aktuális :D


Írd rá nekik, hogy sok szeretettel - Jézuska :D

2009. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Ez valami pchiológiai teszt féleség. Velünk is csináltattak ilyet gimnáziumban. Állítólag amit rajzolsz fáról, sok mindent meg tudnak állapítani a személyiségedről. Szerintem rajzolj egy sima fát, ne töltse ki az egész lapot, de legyen nagyobb mint a fél lap. Rajzolj neki ágakat meg lombot, de ne túl terebélyes legyen, és ne is túl vékonyka legyen. meg próbálj meg szimmetrikusat rajzolni.
2009. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
meg a fa ne egy egyenes vonallal kapcsolódjon a földhöz. A törzs alsó részén, mielőtt ,,eléri " a földet kicsit szélesítsd ki
2009. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

ekkora baromságot

a nagy nagy lobokkal miért rossz? O.o

2009. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
*lombokkal
2009. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mi is csináltunk.Rajzol neki valami gyökér féleséget is,mert az a múltad,a törzsére ne csinálj odut,ne rajzolj állatkát mert az lelki sérelmet jelent,a lombja mutatja a jövőd.
2009. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hol lehet elolvasni a neten hogy pontosan mit jelentenek a különböző fa rajzolások?
2009. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl magas,hosszú fát rajzolsz azt jelenti,hogy nagyratörő vagy.Az nem jó,mert azt hiszik ki akarod túrni a helyéről a rendőrkapitányt:)
2009. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!