Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki Eszterházy...

Van itt olyan, aki Eszterházy Károly Főiskolára jár? Ha más egyetemre/főiskolára az sem baj, egy kis segítség kellene!

Figyelt kérdés

Szeretném passziváltatni magam a következő félévre, és az lenne a kérdésem, hogy hány passzív félévem lehet maximum egy három éves képzésen, illetve egyhuzamban hány félévet passziváltathatok. Azért kérdeztem az Eszterházyt, mert azt hallottam nem minden főiskolán ugyanaz a szabály, én ide járok, és nem tudom, hogy megy. Illetve, ha átmennék levelezősre, később ott is tudnám magam passziváltatni?

Köszönöm a segítséget előre is!



2013. nov. 1. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Tanulmányit felhívod aztán cső.

Látszik, h EKF-s vagy, sok sikert majd a munkanélküliek világához:)

2013. nov. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
XDDDDDDDDDDDDD
2013. nov. 2. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
TO-t hívd fel, esélyes, h passzívon egyhuzamban max 2 félévet lehet, de a TO-n tutit mondanak majd. :)
2013. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Staki válasza:
Valószínűleg a kérdező nem lesz sejtbiológus,ettől függetlenül ba...tt nagy tahó vagy...
2013. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne munkanélküli? Én se lettem az, pedig ott végeztem. 30 éve. Egyébként vannak Egernek humánus, normális tanszékei (földrajz, infó), és vannak szemétládák (angol, tesi). Ez utóbbiakat el kell kerülni.
2014. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!