Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van Budapesten olyan iskola...

Van Budapesten olyan iskola ahol lehetek esti tagozatos 18 év alatt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Sem Bp-en, sem Mo-on nincs ilyen iskola, mivel 18 éves korodig ISKOLAKÖTELES vagy, köteles vagy nappali tagozatú iskolába járni...


Bármelyik esti iskola kizárólag csak 18 év felett vesz fel tanulókat.

2009. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2009. nov. 14. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)


Ha olyan gondod van, hogy nem akarsz a sulidba járni, mert nem tudsz beilleszkedni vagy egyéb ms okok miatt, akkor ajánlom a bp-i ADDETUR Alapítványi Iskolát (ingyenes!), ahol rendkívül egértőek a tanárok, kislétszámúak az osztályok, minden egyéni problémára nyitottak és nem gyötrik a gyerekeket dolgozatokkal, felelésekkel, sokkal fontosabb nekik, hogy a gyerekek önbizalmat kapjanak.


Nekem a súlyos depressziós kislányom járt ide 2 évig, nagyon hálásak vagyunk a tanároknak, hogy a segítségükkel ma már rendes iskolába tud járni a lányunk.


[link]

2009. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Én magántanuló vagyok (sport), és emiatt szerettem volna esti tagozatra menni....közösség + csak rám ragad valami,emellett diákmunkát tudok válalni. De akkor kell várnom még pár hónapot.

2009. nov. 14. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez ilyen formában nem igaz. Én tavaly érettségiztem estin, és volt olyan osztálytársam, aki még csak 17 éves volt. Mondjuk az is igaz, hogy ő 16 évesen gyereket szült és férjhez ment, így ő már házasság útján nagykorúvá vált. Viszont egy évfolyammal alattam is volt egy 17 éves srác.

Pesten is jártam esti suliba egy évet, és ott is volt olyan, aki nem volt még 18 éves. Pesten a MIOK-ba jártam, szerintem hívd fel őket és kérdezd meg. [link]

2009. nov. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!