Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy sikerült nektek az előre...

Hogy sikerült nektek az előre hozott érettségitek?

Figyelt kérdés

Ma lehetett megnézni a kijavított vizsgafeladatokat.

Milyen tantárgyból érettségiztetek, és milyen eredményt értetek el?



2013. nov. 4. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

56%-os lett a középszintű földrajz érettségim 2 napos intenzív tanulással (régebbi érettségiket tölöttem ki meg vaktérképpel játszottam). Szóbelivel meglehet a négyes is. Örültem neki, mivel a 25% volt a cél :-)

Érdekes amúgy,mert aki nagyon sokat tanult rá és jónak is érezte annak is 1-2 %-kal lett több,mint nekem. Aki pedig szintén nem gebbedt bele a tanulásba annak is simán meglett a hármas. Nem volt most nehéz.


Neked kérdező?

2013. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem 62% lett az emelt kémiám...
2013. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor gratulálok mindkettőtöknek! Az 1.-nek azért, mert elérte a célját, a 2.-nak pedig azért, mert emelt szinten teljesítette, ráadásul kémiából... :) (Én kémiából még egy 40%-osnak is örülnék. :D)


Amúgy nekem 91%-os lett az olasz középszintű érettségim. De emelt szinten is legalább a 85-88% a cél májusban. :P

2014. jan. 26. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!