Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnék újra leérettségi...

Hogyan tudnék újra leérettségizni?

Figyelt kérdés

4 éve érettségiztem le. Van 2 végzettségem. Az egyik körny. védelem a másikkal szociális szférában tudnk elhelyzkedni. Most csinálom a 3- sulit Zöldség és gyümőlcs feldolgozó. Van 8 hónapom. Emellett szeretném újra megcsinálni az érettségit. Magyarból, töriből, de akár földrajzból.



Szerintetek hogyan tudnám ezt hatékonyan megoldani? Hogyan áljak neki ennek külső segítség nélkül? BÁRMIFÉLE VÉLEMÉNYT, TANÁCSOT ELFOGADOK.


Vagy ismét bejuthatok esti képzésre? ÉRettségi?



2013. nov. 5. 12:22
 1/2 reptoid ***** válasza:

Bár ezekben a tárgyakban nem vagyok túl járatos, de a többiből kiindulva biztosan van ezekből is direkt érettségire felkészítő könyv.


Ennyi idő bőven elég a felkészülésre szerintem. Én biológiából csináltam utólag úgy, középsikolás tudásom a 0-hoz konvergált. Egy direkt ilyen könyvből 3 hét alatt készültem fel a középszintűre. 1 pont híján hibátlan lett, szóval nagyon hasznosak tudnak lenni ezek a könyvek.

2013. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Képzésre nem valószínű, ha már van érettségid. Marad a magántanár meg a könyv. Egy magántanárral lehet úgy is dolgozni, hogy nem mész hozzá hetente két órára, hanem havonta egyszer konzultálsz vele, hogy mit kéne tanulni, hogy haladsz, mire kell figyelni, és akkor nem is drága.


Vizsgakövetelmény: [link]

Korábbi írásbelik: [link] (ebből gyakorolhatsz)

2013. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!