Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ezekkel a jegyekke...

Szerintetek ezekkel a jegyekkel felvehetnek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szakközépiskolába szeretnék továbbtanulni Győrbe, de nem tudom mennyi esélyem van, vagy hogy mit várjak.

Ebben a suliban a matekot, a nyelvtant, az irodalmat, a törit, és az idegennyelvet nézik elsősorban, és a rajzot.

Átlagban az 5. osztálytól ilyen voltam.

Matek: 3 (egyszer év végén 2 lettem)

Nyelvtan: 3,5

Irodalom: 4

Töri: 4

Német: 3,5

Rajz: 5 (ezt a tantárgyat duplán veszik!)

Ha a felvételim jó lesz, legalább 50 pontos, akkor több esélyem van? 30 ponttól lehet szakközépbe menni....és még rajzfelvételim is lesz! Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. nov. 6. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem van :)
2013. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp próbáld meg

Pláne ha ilyen jó vagy rajzból

2013. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, még a táncos bizonyítványom is beleszámít, ami végig 5, és olyan csak nekem van a jelentkezők közül! Meg lehet vinni még rajzokat, meg ilyeneket amit én csináltam. :)

Remélem sikerül, légyszi kívánjatok sok szerencsét, egész nap a felvételin agyalok, és ha tehetem, minden szabadidőmben, magyar, és matek felvételi feladatsorokat írok meg :)

Amúgy akinek volt már koleszos élete, mi a tapasztalata? Jó-rossz? Vélemények? :)

2013. nov. 7. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!