Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nádasi Ferenc (budapesti...

A Nádasi Ferenc (budapesti iskola) balett szakár 8-os is felvesznek?

Figyelt kérdés
Vagy csak 4-eseket?

2013. nov. 7. 21:05
 1/4 anonim válasza:
A táncművészeti iskolák másképp működnek,mint a "rendes" sulik. A Nádasi Ferenc gimibe 5.esek a legkisebbek. Azt sajnos nem tudom,hogy téged felvennének-e,mert nehéz lenne behozni amit azok,akik már 3 éve oda járnak tudnak. A legegyszerűbb ha felhívod őket és megkérdezed,hogy egyáltalán megnéznének e,mert lehet hogy egy őstehetség vagy és felvesznek! Sosem tudhatod!;) Egyébként balettoztál már?:)
2013. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Neharagudj,azt kihagytam,hogy csak a klasszikus balett szakra felvételizhetnek 4.esek. a moderntáncra (meg asszem a néptáncra is) 8. után mehetnek! :)
2014. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem a k.balett a fontos:( mindegy, majd a főiskolára bejutok, ha belepusztulok is:)
2014. márc. 4. 20:28
 4/4 anonim válasza:

Igen, a klasszikus balettra sajnos 5.től mennek a növendékek:/

De sok sikert a fősulihoz ;)

2014. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!