Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a pécsi...

Mi a véleményetek a pécsi CRNL-ről /Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnázium/?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és érdekelne a véleményetek a suliról, mert később szeretnék itt tanulni:))

Előre is köszönöm:))


2013. nov. 8. 18:02
 1/4 Morozov ***** válasza:
Persze nagy múltú gimnázium meg ilyenek, és nehéz oda bekerülni, de nekem nem tetszik benne, hogy ennyire erőltetik a katolikus vallást (pl.: átjárnak imádkozni a dzsámiba meg latinul kell köszönni a tanárnak) ha olyan jó tanuló vagy, hogy felvennének oda, akkor szerintem inkább menj a Janusba...az is legalább olyan színvonalas.
2013. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. nov. 8. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Barátnőm most kilencedikes,ő hatosztályosba jár.Szeret odajárni.A bekerülés szerintem nem olyan nehéz,a barátnőmet 3,6-es átlaggal vették fel úgy,hogy központija se lett túl fényes.Az iskoláról annyit,hogy szerintem merev.Hittan,mise meg a latin köszönés.
2013. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia:)èn is oda járok már 2 ève ( 11.es leszek) ès semmi durva nincs benne,hogy annyira erőltetnèk a vallást.Csak annyi,h latinul kell köszönni pár ève,de megszokható..heti egyszer van egy mise ami benne van az órarendben,de az sem vèszes.Èvenkènt egyszer kètszer vannak vallásos programok amik kötelezőek,de azok is kibírhatóak.Sokan járnak oda,akik reformátusok,nincsenek megkeresztelve,vagy nem hisznek.Nekem pèldául van egy osztálytársam aki ateista,a tanárok is tudják ès egyáltalán nem kivèteleznek vele.A tanárok nagyon normálisak,rengeteg sportolási lehetősèg van,az iskola tiszta ès rendes ès nagyon sok program van èvközben. A bekerülès sem nehèz csak az alap hittan tudás kell ha kifogsz egy olyan tanárt.Szerintem megèri ide jelentkezni,2 èv alatt egyszer sem bántam meg..csak ajánlani tudom:))
2014. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!