Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent Lászlósok, milyen nehéz...

Szent Lászlósok, milyen nehéz bekerülni a magyar-olasz szakra?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ma ez a szak. A hozott pontjaim elméletileg 30pontból 25pont. A felvételi ha olyan 70-80 pontosra megírnám, lenne esélyem bekerülni?

2013. nov. 11. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.:) Nekem a hozottam 30/30 volt viszont a felvételim 71 pontos lett.. De szerintem simán bejuthatsz. A hozott pontok mindenhol sokkal kevesebbet érnek mint maga a központi, mindig azon múlik minden. :)
2013. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te olaszra jársz? Tudsz róla még egy picit mesélni milyen?:)
2013. nov. 13. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen oda járok. :) Háát nagyon szeretem, persze nem könnyű. Nem mondom hogy nagyon sokat kell tanulni, de ha jó jegyeket szeretnél és ne vagy olyan zseni mint az egyik osztálytársam, akkor azért elég sokat kell. De mindezt ellensúlyozza a hangulata az egész sulinak, a jó programok és a legfőbb a jófej osztálytársak, a barátaid. Per pillanat nem tudnék jobb közösséget elképzelni. :D

Amúgy érdekel valami külön? Pl. tantárgyak vagy tanárok..stb.?

2013. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen minden érdekel!:) Előre is köszönöm.
2013. dec. 1. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ugye a matekot és a törit mindkét nyelven fogod tanulni (mi egy év után már anyanyelvűt kaptunk), tanulsz majd művtörit (olasz tanártól), földrajzot mi magyartól tanuljuk de olaszul..akkor majd lesz olasz irodalom is. A tanárok jófejek (a legtöbb..persze van kivétel) de jól tanítanak. Szóval szerintem, ha tényleg ezt a nyelvet szeretnéd akkor mindenképp ezt ajánlom. ;) :)
2013. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudod, hány pontos felvételivel és milyen jegyekkel vettek fel? Nekem a hozott: 27, a központi olyan 70 körüli. Szerinted van esélyem????
2014. jan. 21. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!