Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki Blanka Gimnázium és...

Teleki Blanka Gimnázium és Szinyei Merse Pál Gimi vélemények?

Figyelt kérdés

Tud valaki valami rosszat mondani a Telekiről? Mert még csak jót hallottam. Tanárok? Tesi óra?

Mi a véleményetek a Szinyeiről? Csak rosszat hallottam eddig



2013. nov. 13. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
én szeretem a Szinyeit :) jó az angoloktatás
2013. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj be mindkettőbe (nyílt napon)

és nézd meg személyesen

2013. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem a Szinyei jó suli:)) A tanárok rendesek, és nagyon jó a nyelvi oktatás:)
2013. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Telekis vagyok, nem tudok rosszat mondani :)

A tesi órákról se :D

A sulidokinő nagyon rendes, szinte mindenre ad felmentést :)

A tanárokból kifogtam a legjobbakat, tényleg nem tudok rosszat mondani :)

Én ígérem meg, hogy nem bánjátok meg ha hozzánk jöttök :)

2013. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én oda járok, és csak rosszakat tudok mondani a Telekiről. Jövőre megkapjuk a 4. tesitanárt, a 3. angoltanárt, a 6. fizikatanárt, új médiatanárt. A tanárok csak úgy váltják egymást. Nálunk egy ember lett ötös tesiből, pedig az osztály nagy része sportoló. Az, hogy tesiből ennyire rosszak a jegyek, lehúzza az átlagot. A tanár közül is szinte csak a biosz jó. A nyelvoktatás is nagyon rossz, de a többi tantárgyból is legtöbbször magamnak jegyzetelem ki az anyagot a könyvből. Túl sok az óránk, teljesen le vagyunk terhelve. Szerintem szervezetlen is. A kaja is rossz. A honlapon sincs fönn semmi. A fakultációkról sem kaptunk tájékoztatót, pedig az meghatározza a felvételinket, érettséginket. Nagyon nem ajálnom a sulit...
2014. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az utolsó válaszadóval teljesen egyet értek..én is telekis vagyok , most szeretnék átiratkozni.Az összes tanár aki teheti az menekül innen.szervezetlen SZAR iskola, omlik a vakolat a falról , beázik a tornaterem, a WC közelében felfordul a gyomrom,egyedül a társaság ami pozitív ebben az iskolában..A biosz tanárok tényleg jófejek:D
2015. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!