Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen informatikai (programoz...

Milyen informatikai (programozói) szakközépiskolákat ajánlanátok Veszprém megyében és környékén?

Figyelt kérdés

Éppen választás előtt állok és jó eldönteni előre hogy hova szeretnék járni, érdeklődni kicsit utána.


Átlagom 4.60, és már 10 éves korom óta ismerem/tanulom a c# nyelvet,de a delphi nyelvet is tudom egy kicsikét.


Olyan iskolát keresek ahol rendesek az emberek, könnyen beilleszkedhetek, mivel én egy nehéz eset vagyok, nem szeretem az erőszakot, a bulikat, az agyba főbe káromkodást, és még sorolhatnám, én inkább komolyabb alak vagyok, aki komolyan veszi az életet.

Lehetőleg szép tiszta környéken legyen, olyan ahova nem 3-as 2-es 1-es tanulók járnak, hanem hasonló okosak mint én.


2013. nov. 13. 19:34
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és most német nyelvet is tanulok a jelenlegi sulimban, és mellette szakkörként angolt is.
2013. nov. 13. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!