Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Véleményt kérhetnék? SÜRGŐS!

Véleményt kérhetnék? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Családi okok miatt költöznöm kellett, ezért értelem szerűen másik suliba kell járnom. A Stúdium Szakközépiskolára esett a választás. Azt szeretném leszögezni, hogy másodéves logisztikai ügyintéző képzésen vagyok, és ott szeretném folytatni. A volt tanulók, vagy a mostaniak véleményét kérném, vagy aki hallott róla...Mert...most beiratkoztam egy képzésre...de egy vicc az egész. A Logisztikai Ügyintéző Speciális Feladatai tantárgy anyagát...nem úgy adják le, ahogy kellene...sőt a többit sem...Tavaly volt marketingjük, csak megkapták a tételeket, és ennyi...el sem magyarázták nekik...Meg...kéne fuvarleveleket és mindenféle papír kitöltését gyakorolni...hát azt sem csinálják...Szóval...lényegében nem csinálnak semmit, csak kártyáznak, beszélnek, táncolnak énekelnek...Kb. úgy éreztem magam az első napon, mintha kisegítőben lennék....A lényeg: véleményt várok az iskolával, a tanárokkal, a tanítással kapcsolatban.

2013. nov. 15. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fogok neked véleményt mondani. De általánosságban elmondhatom, sok helyen megy ez. A tanároknak nincs kedve tanítani, plusz meg sem fizetik érte. A diákok meg örülnek neki ha nem órán tanulni. Persze azért mert buták és nem jöttek még rá, hogy ennek később isszák meg a levét, majd amikor vizsgázni kell!!!

Ha ennyire szar, akkor még most hagyd ott!!!

2013. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen...és nem azért mentem oda, hogy kártyázzak, hanem, hogy tanuljak...Még az a lehetőség lenne, hogy magamtól próbálok felkészülni a vizsgára...csak az a baj, ha segíség kéne, a tanárok sem fognak tudni segíteni, mert a logisztika tanár most "tanít" ilyet először..és gondolom, hogy nem tudna válaszolni, ha esetleg egy bonyolultabb számítást nem értek...Mert könyvem van, az előző sulimban meg kellett rendelni a könyveket, meg is kaptuk, használtuk is..nos náluk ilyen nincs...Az MRP táblát sem ismerik...oké, hogy tavaly nem volt ilyen tantárgyuk...de már csak pár hónap van a vizsgáig...és még nem is számoltak....
2013. nov. 15. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!