Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek fair dolog az,...

Szerintetek fair dolog az, hogy egy aktívan sportoló, versenyeken jó eredményeket elérő gyereknek (11 éves) 3-ast adnak év végén testnevelésből, mert nem megy neki a kislabdadobás meg a távolugrás? A gyerek válogatott úszó különben.

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
szerinted jogos az, ha valaki tökéletesen tud deriválni, integrálni, és 9. osztályban mégis hármast kap, mert nem ismeri a gyökvonás azonosságait?
2013. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"szerinted jogos az, ha valaki tökéletesen tud deriválni, integrálni, és 9. osztályban mégis hármast kap, mert nem ismeri a gyökvonás azonosságait?"


Idióta példa. A matematikát meg lehet tanulni. A kislabdadobást pedig lehet gyakorolni, de ha nincs mg hozzá a megfelelő testtömeged nem fog jól menni.


Egyébként kedves kérdező ez a testnevelés tanárt minősíti. Habár a diák hozzáállásával is lehetnek bajok, én futóatléta voltam gimiben. Jó voltam, futásban, úszásban, ugrásban, kötélmászásban, de csapnivaló labdajátékokban, de azért próbáltam kihozni magamból a legjobbat, és a tanerő értékelte az igyekezetemet ezért mindig ötöst kaptam év végén.

2013. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha úgy nézzük, hogy a testnevelés egy érettségi tantárgy, akkor nem, nem idióta példa.


ha meg úgy nézzük, ahogy Te, hogy testtömeg függő, akkor ne legyen osztályozás testnevelésen, vagy legyen mindenki ötös. nem?


mindezt egyébként kövér gimnazista lányként mondom, aki kötélmászásból kettest kapott.

2013. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megszüntetném tesin az osztályzást, ahogy éneken és rajzon is (vagy az utóbbi kettőből csak művtörit osztályoznék). Mondom ezt úgy, hogy 13 évig voltam tesiből kiválóan megfelelt, sokszor dicsérettel (bár nálunk az összes tanár csak hozzáállást osztályzott, nem azt pl., hogy mennyire magasan másztál.)
2013. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy minden tantárgyból ötös vagyok, csak tesiből 2-3as? Egyébként leszarják, hogy mit csinálsz iskolán kívül. Tesiórán ezeket osztályozzák. Lehetsz olimpiai bajnok is, ha nem tudsz kislabdát dobni, így jártál.
2013. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sajnos ez így megy :(
2013. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem jogos, de az általános iskolában sokminden nem az. Gimiben én voltam a legjobb erőnlétben tesiből, az iskolakört sulirekorddal futottam. 5öst kaptam volna, de külsőre hasonlítottam egy osztálytársamhoz aki lusta volt, ezért csak 4essel zártak. Jogos volt?
2014. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!