Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumban a szaktanári...

Gimnáziumban a szaktanári figyelmeztetést meg lehet fellebbezni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Biztosan nem viccből kaptad.

2013. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért kaptad?

Milyen tantárgy?

2013. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Úgy érzed nem volt igazságos?
2013. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rossz napja volt. Egy "négyes" kapott szaktanárit amibe én is beletartozom.
2013. nov. 17. 08:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Tehát gondolom ti négyen ültetek az órán, mint a kisangyalok, de a tanárnak rossz napja volt és beírt egy szaktanárit. Ugyan már!
2013. nov. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hallod, hány éves vagy, 8? Brühühühü, kaptam egy beírást. ÚRISTEN. A kutyát se fogja érdekelni soha a büdös életben, csak a hülyék foglalkoznak ilyesmivel. Szard már le.
2013. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sztereotípiákat. De nem az volt a kérdés, hogy szerintetek megérdemeltem-e vagy sem.


Utolsó válaszoló:

Most jól beégettél, nagy király vagy!

( Látom te sem tervezed, hogy tovább tanulj, de nem is baj. )

2013. nov. 17. 18:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Kár, hogy már egy főiskolán is túlvagyok, ugyan max 1-2 szaktanárit ha kaptam 12 év alatt, de soha senkit nem érdekelt. Max lerontja a MAGATARTÁS jegyet, hát jaj... =/
2013. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor meg elég szégyen, hogy így látod a világot.

Gondolom befizettek a szüleid, akkor valóban nem számítanak a jegyek. De képzeld vannak olyanok akik nem olyan gazdagok, hogy kifizessenek 200 000 magyar forintot egy szemeszterre...

2013. nov. 17. 18:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, kérdező, de te kaptál szaktanárit, gondolom nem jogtalanul, mégis itt vered a nyálad és másokat oltogatsz? Hát, ez nem éppen a kultúra magas foka. Talán először sepregess a saját házad körül.
2013. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!