Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskolat tudnatok ajanlani?

Milyen iskolat tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés
17vagyok, biologia kemia szakon vagyok egy gimnaziumban,de meg idoben rajottem hogy nem ezzel szeretnek foglalkozni. Erossegeim a nyelvtudas,a kommunikacio, gyerek korom ota mindenki szinesznek szeretne latni, vagy valami kommunikacioval kapcsolatos szakemberkent. Konkretan mediaval foglalkozo EGYETEMI szakokra lennek kivancsi, es azok felveteli kovetelmenyeire.! Elore is koszonom.!
2013. nov. 17. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
jó néhány egyetemen van kommunikáció szak igen magas ponthatárral
2013. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A BKF-en kiemelkedő szerintem a kommunikáció szak, nagyon gyakorlatias az egész képzés, remek szakemberektől tanulhatsz és rengeteg gyakorlati lehetőség van. Én is odajártam és csak ajánlani tudom. Ja amúgy tárgyból kötelező az emelt szintű érettségi komm.szakon:

[link]

2013. nov. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!