Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey Ferenc gimi az jó suli?

Kölcsey Ferenc gimi az jó suli?

Figyelt kérdés
ott tényleg leginkább a nyelvekre (francia) összpontosítanak? jó a közösség?:0

#iskola #gimnázium #Kölcey Ferenc #Kölcey Ferenc Gimnázium
2013. nov. 17. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a nyelvekre tényleg nagyon összpontosítanak, a francia kiemelkedően híres. Szép suli, nem a legerősebb, de azért jó, a közösség is klassz állítólag. Én oda is jelentkezem. Nézd meg a honlapját:)
2013. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:)!
2013. nov. 17. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
jó a francia oktatás :)
2013. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon jó suli,idén vagyok gólya és márt most imádom,jó a közösség és a francia nyelvoktatás kiemelkedik az országban,egy sima gimiben nem tanulod meg ilyen jól :)
2013. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A város egyik legerősebb iskolája, de országos szinten is ott van a legjobbak között.

A franciára akkor összpontosítanak, ha a francia tagozatra nyertél felvételt (vagy ha más tagozaton 2. idegen nyelvként azt vetted föl, de ekkor értelemszerűen nem erőltetik annyira). Ezen kívül még van spanyol, olasz tagozat (ez a három nyelv egy osztályt képez), ill. humán, angol, német osztály. Én haladó angolra jártam, nagy élmény volt :)

A közösség meg na, van nagyon sok sznob, de sok barátra tettem szert, meg kell találni a megfelelő embereket, aztán kész.

2014. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!