Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc...

Rekuci2000 kérdése:

Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc. Milyen az iskola?

Figyelt kérdés

Megtetszett ez az iskola. Ezen belül az angol két tanítási nyelvű tagozat. Csak nem tudok sok mindent az iskoláról. Mnt pl.-Hányas átlaggal vesznek fel?

-Milyen a közösség?

-Vannak-e szakkörök?

-És, hogy milyen maga ez a tagozat?

Egyéb jó és rossz tapasztalatok. Nyílt napra is fogok menni, de szeretnék az ilyen dolgokkal tisztában lenni.


A válaszokat és jó tanácsokat előre is KÖSZÖNÖM:)


2013. nov. 18. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

nivos iskalak egyike a varosban mar reg ota.

Miert ide akarsz menni?


amugy a hnlap mit mond errol?


SZtem hivd fel az iskolat s kerdezd meg oket a lehetosegekrol, amiket fent irtal. Ertekelik a celtudatos embereket.

2013. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én nagyon szerettem.

azt, hogy hányas átlaggal vesznek fel, nem tudom. nem csak az átlag számít.

a közösség szerintem nagyon jó.

szakkörök... nem tudom pontosan,hogy milyenre gondolsz, viszont vannak lehetőségek.

a tagozatról nem sokat tudok nyilatkozni, nem angol kéttanos voltam.

2013. dec. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Most már csak a levelet várom, hogy felvettel-e:)
2014. ápr. 22. 10:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Felvettek?:)
2014. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen felvettek:) azt hittem nem fognak de az elsök között voltam:) mar csak helyt kell állni és megvalosul az almom:)
2014. jún. 25. 15:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudtad azt hogy elsők között? :D
2014. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez első 20-ban eleve bent voltam aztan kipergett meg jo pár ember:) az elsők közöttet talan kicsit félreérthetően írtam..talan első 10. De mindegy is nem ez a fontoa a lényeg hogy bekerültem:)
2014. dec. 11. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!