Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem (NKE) Vagy Miskolci Rendészeti Szakközép Iskola (MRSZKI)?

Figyelt kérdés
Sziasztok. lassan 21 éves vagyok nappali intenzív tagozatos gimnazista vagyok. Rendőr szeretnék lenni. Szolnok megyében élek. Sokan a miskolci rendészeti szakközepet ajánlották, de én még gondolkodtam a Rendészeti Egyetemen is, mivel az egyetemen nagyobb rangot kapnék stb...+ Jövőre 2014-ben fogok érettségizni, tehát februárig letudnám adni a jelentkezésemet az iskolába, de viszont arra még rá is kellene edzenem, mert nemvagyok rá felkészülve a felvételi tesztre....kis túlsúly miatt. Tehát 2014-ben érettségizem kb lenne 1 évem felkészülni itthon a fizikaira stb...Mit tennétek a helyemben? Hova adnátok be a jelentkezéseteket? És mikor? Bocsánat, ha sok a helyesírási hibám nem néztem át az írásomat csak írtam... Segítőkész válaszokat várok! :)

2013. nov. 21. 19:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Az az életcélom, hogy rendőr legyek. Néztem a jelentkezési lapokat is első ránézésre elég összetettnek tűnik.... hát még a jelentkezési folyamata....ha felvennének valamelyikbe remélem az már nem lenne annyira összetett....
2013. nov. 21. 19:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom 22 évesen fogsz e még tudni jelentkezni, de ha igen akkor Nke!!!!

A fizikai az semmi, meg csak alkalmasnak kell lenni, a rendészetiben viszont abból számítják a pontokat, szal 100%-ot kell hozni.

Ami viszont gáz az NKE-ben, h 420-430 körül mozog a ponthatár.

2013. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerinted nagyon nehéz benntmaradni az NKE-n? Ha "véletlen" bekerülnék oda, akkor nehéz is lenne bennt maradni?
2013. nov. 21. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Napi egy óra tanulással meg kitartással simán bent maradsz.
2013. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mrszki-re akarsz menni toljad a fizikait mert sokan ott is kiesnek sőt még a műveltségin is... jelentkezés is hosszasnak tűnik de nem komplikált ,sokat kell futni az tény ha nem szeretsz nem jó pont. Szerintem megpróbálhatod mind2-őt mivel MRszki felvételit visszatudod mondani . Mrszki Feb 17 adhatod be.
2013. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!