Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogy sikerült az idei...

Kinek hogy sikerült az idei (2013/14-es tanév) biológia OKTV?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem lett valami jó, elég nehéznek éreztem...mondjuk nem is igazán készültem rá, inkább szintfelmérőnek lesz jó.

És Neked?:)

2013. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem a biokémia volt a legnehezebb. Volt benne pár olyan dolog, amivel még nem találkoztam.(mondjuk 11.es vagyok, és ne tagozatos, szóval ne meglepő :DD) De majd jövőre! :))
2013. nov. 21. 22:04
 3/14 A kérdező kommentje:
*nem *nem :DD
2013. nov. 21. 22:05
 4/14 anonim ***** válasza:
ne aggódj biokémiánál én is nagyokat néztem 12.-es faktos létemre :D lehet megint lejjebb viszik a ponthatárt, mint tavaly
2013. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok, én is 12.-es és faktos, de a biokémia elég durva volt :D
2013. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11.es faktos vagyok, nekem a növénytannal voltak gondok... sztem nehéz volt.. a konkrét pontjaim meg még nincsenek meg..
2013. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nekem szerintem elég jól sikerült, én is 11. es faktos vagyok, de a biokémián elég nagyot néztem. Előző évek feladatsorainál amiket megcsináltam (1, max 2 db) az a témakör egész könnyű volt. Itt most a növényeket az eukarióták, szivacsok stb... és az ökológia témakört csináltam. Én pozitív érzésekkel távoztam, de lehet ez csak addig tart amíg megjönnek az eredmények :)
2013. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A növénytannál a szervmódosulásoknál kicsit kiakadtam, mert a felsorolt növényeknek a felét se ismerem. A biokémia kicsit ijesztőnek tűnt, de az még tűrhető volt. Az embertannál akadtam ki. BÉKÁK? MIÉRT BÉKÁK? :D Eredetileg erre készültem, de már feladat is furának tűnt, úgyhogy inkább az ökológiát csináltam meg, ami annak ellenére, hogy sosem tanultam, meglepően jól sikerült.

Nem számítok továbbjutásra, de nem is arra hajtottam. I. kategóriás vagyok, végzős.

2013. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem jól :) Továbbjutottam :))12.-es faktos vagyok, Növénytant, Embert és Biokémiát választottam. Az első kettő jól ment, ismertem minden növényt. A biokémia szerintem is durva volt, hogy számológép nélkül kellett volna számolni :O
2013. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hány pontod lett?:)
2013. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!