Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagy botorság lenne KÖZGAZDASÁ...

Nagy botorság lenne KÖZGAZDASÁGI szakközépiskolából BME MŰSZAKIra menni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert mindenki azt mondja, hogy a BME-n nagyon nehezek a műszaki szakok, főleg a fizika, matematika miatt. A matekkal még nincs bajom, mindig jó voltam belőle, emelten kívánok érettségizni is. A fizika is ment, viszont azt csak egy évig tanultam középiskolában (a szakmai tárgyak miatt), ezért eléggé hiányosak az ismereteim és ez kissé aggaszt.

Lehet, hogy ez így hülye ötletnek tűnhet, de a közgáz nem érdekel, műszakin viszont sokkal inkább el tudnám képzelni magam és szeretnék jó egyetemet választani.

Van esetleg olyan, akinek volt hasonló tapasztalata (vagy akár ismerősének)? Lenne időm/esélyem bepótolni a lemaradásomat, vagyon nagyon megszenvedném?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. nov. 22. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Első évben átveszik az alapokat, szerintem simán be tudnád hozni, pláne ha matekból jó vagy.
2013. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, simán.
2013. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!