Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Teleki Blanka...

A budapesti Teleki Blanka Gimiben érdemes írni a felvételi vizsgát?

Figyelt kérdés
Mármint, nem a legjobb suli, tudom, de a tanáraink megmondták, hogy nem érdemes ilyen elit, nívós helyeken írni(pl.Eötvös, Apáczai..), mert ott sokkal szigorúbban javítják. Szóval érdemes ott írni szerintetek. 8-adikos vagyok, és arra gondoltam, h ott engedékenyebben javítják.
2013. nov. 22. 19:45
 1/6 Domcy99 válasza:
100%

Én is 8.os vagyok. Én az Eötvösbe szeretnék menni, és ott is írom meg. Teljesen mindegy hol írod mert megoldókulcs alapján javítják, tehát mindenhol pont ugyan úgy és pont ugyan azokat fogják elfogadni. Szóval oda menj megírni szerintem ahova legjobban menni akarsz, mert ha annak az iskolának a tanárai többször látnak, lehet hogy a szóbelin kapsz 1-2+ pontot.

remélem segítettem!

2013. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de direkt mondta több tanár is, hogy NEHOGY

ott írjuk meg...de azért ment a zöld kéz;)

2013. nov. 23. 12:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és múlik a javítótanáron is...magyartanárom mondta, h az ő lányának nyertek ÖT pontot, hogy átnézették(magyar három p, matek két p)
2013. nov. 23. 12:19
 4/6 Domcy99 válasza:
Átnézeti mindenképpen érdemes mert lehet rajta nyerni egy pár pontot.
2013. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fogalmazásnál mindenképp számít,hogy milyen tanár javítja! :D Én 9 pontot kaptam rá tavaly,de pl azok a barátnőim,akik rosszabb felvételit írtak,mint én,nekik 10 pontos lett. (Leöveyben írták azt hiszem) Szóval ilyen szempontból számít,BÁR! Volt olyan gimi is,ahol 10 pontokat számoltak el,meg hangoskodtak felvételi alatt...Szóval NE a legrosszabban írd meg,de ne is í legjobban.;)
2013. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké. csak nehéz eldönteni:D
2013. nov. 27. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!