Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kossuth vagy TÁG? (Debrecen)

Kossuth vagy TÁG? (Debrecen)

Figyelt kérdés

Oktatás, diákélet, diákközösség, sulis foglalkozások...stb. Szempontjából...

Nem igazán tudok dönteni. Előre is köszi! :)



2013. nov. 24. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

A TÁG jobb, mert oda könnyen befér. ;)

[link]

2013. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
TÁG!!!! Nagyon magas az oktatási színvonal, kedvesek és jól is tanítanak a tanárok, a közösség fantasztikus: nincs kiközösítés, szerintem mindenki megtalálja a magához illő barátokat, az osztályok összetartóak, stb. Rengeteg sulis foglalkozás van, sport- és tanulmányi foglalkozások egyaránt Én tavaly felvételiztem most vagyok 9.NYEK-es! :) Kossuthról nem tudok nyilatkozni, de a TÁG-ot nagyon ajánlom! Milyen tagozat?
2013. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
biosz kémiás szeretnék lenni ha összejön :D
2013. dec. 4. 20:19
 4/21 anonim válasza:
49%

A TÁG-nak az országban a legerősebb a biokém-je. Én NYEK-es voltam, de sajnos 2 hét után otthagytam a sulit. Nagyon nem találtam a helyem és mivel nem voltam tele pénzzel, és duci is vagyok eléggé ki lettem közösítve.Nem vagyok erős jellem ezért nem is bírtam, minden este zokogtam emiatt a koliban.

Viszont jó suli, magas színvonallal, sajnálom nagyon hogy otthagytam, és haragszok magamra amiért nem voltam hozzá elég erős..

2014. jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Hogy ment a felvételi?:D

14/l

2014. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A magyarom 45-48 pont körül van a matek pedig 36 körül valahol. Szerintem nem lett olyan vészes.:) Meg az összes év végi meg most fél évi jegyem között ha jól tudom egy négyes van! Szóval már csak a szóbelin kell túlesnem.:)
2014. jan. 22. 21:29
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Én a TÁG-ba megyek mert annyira nem rossz suli de annyira nem is jóbúgy kb.a 3.-4. helyen áll gimi terén.A Kossuth a legerősebb suli Debrecenben de ott bírni kell a tempót..
2014. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én ezt pont fordítva tudom, ezért megyek a TÁG-ba.:P
2014. jan. 26. 00:00
 9/21 anonim ***** válasza:
En is a TAG-ba szeretnek menni. matek: 32, magyar: 42 :s szerintetek van eselyem, vagy nincs?
2014. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem ezt a tanáraim mondták:D

Amúgy elöző biztos van esély:)

Milyen szakra akartok menni?

2014. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!