Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a 3.4-es átlagú...

Szerintetek a 3.4-es átlagú haverom be tud jutni a Vásárhelyi Pál Közgazdasági Szakközépiskolába Csepelen?

Figyelt kérdés
Én próbálom lebeszélni,hogy ne oda jelentkezzen mert nem veszik fel.Szerintetek van esélye?(szerintem nincs)

#felvétel #Vásárhelyi Pál Közgazdasági SZKI #3.4-es átlag
2013. nov. 27. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, hadd jelölje be max nem veszik fel és kész.


Egyébként meg az, hogy bekerül-e vagy se az dolog. Szerintem inkább az gázabb ha bekerül és ott bukdácsol. De pl:. lehet, hogy ott megjönne az esze és tanul.


Egyébként meg ha olyan, hogy kell írnia ilyen felvételis izés magyarból meg matekból akkor van rá esélye. Bár ehhez azt is kéne tudni, hogy átlaában hány ponttól vesznek fel stb.



Nálunk pl:. azt kinézték akiknek 3-assal kezdődött az átlaga csak 4-5 ös voltunk. /mondjuk én nem odajártam/

2013. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Száz százalék, hogy felveszik. Kevés a gyerek és tavaly mindenkit felvettek, de így is egy osztállyal kevesebbet iskoláztak be, mint tervezték. Szóval nyugodtan írja be első helyre a haverod! :)
2013. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. dec. 8. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!