Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptunban a vizsgáimhoz több...

Neptunban a vizsgáimhoz több idő pont is van egészen decembertől január végéig. Az első 2 vizsga ingyenes a 3. nál már fizetni kellene, de nem irja külön a Neptun hogy melyik a két javitóvizsga adott tárgyból?

Figyelt kérdés

Már december 11. én kell jelentkeznem mind a 3 eshető időpontra? Vagy akkor csak még az alapra? Dec 11. én kell jelentkeznem vizsgára, honnan tudom melyik a javitóvizsgák? Vagy ezt nekem kell január végéig eldöntenem hogyan osztom be magamnak a 3 lehetőség

nincs erről valami tájékoztató véletlenül?



2013. nov. 28. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen külön javítóvizsgáknak időpont, mivel mindenkinek más lehet javítóvizsga. Ha Te elmész az első alkalomra, megbuksz, mész a következő, akkor az Neked javítóvizsga, míg lehet, hogy valaki erre a második alkalomra megy először, neki sima vizsga.

Szóval nincs különbség vizsga és javítóvizsga között, mindenki ugyanazt írja.


Első féléves vagy?

2013. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy némelyik időpont csak javítóvizsgásoknak van fenntartva, de nem minden tárgynál van ilyen és odaírják ilyenkor az időpont mellé.


Egyébként minden úgy van, ahogy az 1. válaszoló leírta.

2013. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de amikor kinyitják a kaput, és fel kell vennem az időpontokat, akkor egy tárgynál még csak az első időpontot tudom igaz? egyszerre egy vizsgához egy időpontot vehetek fel
2013. nov. 28. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván, mert nem tudhatod előre, hogy javítóvizsgára lesz szükséged.
2013. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!