Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a BGF Pénzügy-Számvitel...

Zotya112 kérdése:

Milyen a BGF Pénzügy-Számvitel mintatanterve?

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

[link]


Második találat.

De ha ennyire sem vagy képes magadtól, akkor ne akarj felősoktatában tanulni.

2013. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt már én is láttam, én olyasmit keresek ahol minden félévre megvannak a tantárgyak/kreditek/óraszámok.
2013. nov. 30. 12:20
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Ott le vannak írva a féléves tantárgyak, kreditek, óraszámok.

Bocs, de ne menj főiskolára.

2013. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Kedves első válaszoló!


Tudod, hogy ez az oldal azért van, hogy kérdezzenek? Nézd csak meg a szlogent. Ennyi erővel semmilyen kérdést nem kellene feltenni mert minden fent van a neten...


Én például sokkal jobban szeretem a személyes tapasztalatokat hallani ANNAK ELLENÉRE, hogy utána kerestem a neten és elolvastam.

2013. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a BGF honlapján megkeresed a szakleírást, jobb oldalt kiadja a tárgyak neveit, és egy tárgy nevére rákattintva minden lényeges információt megtalálsz róla. Ha ez megvan, mminimum 1 óra alatt az egészet meg tudod szerkeszteni excel-be, a saját elképzeléseid szerint. ;)

Én így csináltam, csak én gazdálkodási és menedzsmentre akarok jelentkezni. Még egy tipp: mivel itt sok bunkó válaszadó van, és kevés a normális, segítőkész ember, jobban jársz ha markmyprofessor.com-on rákeresel a BGF-es tanárokra, nagyon sok mindent írnak róluk.

Remélem segítettem valamennyit. :)

2013. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is ilyen táblázatos témára gondoltam.
2013. dec. 3. 10:07
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Mivel a kérdező a szak mintatantervét kérdezte, azt 10 másodperc alatt meg lehet találni bármely keresővel. Ha erre nem képes, akkor szerintem az érettségi is nehéz dió lesz neki.


Ha azt kérdezte volna, hogy milyenek ott a tanárok, milyen tárgyakat lahet tanulni, azok érdekesek-e, hasznosak-e satöbbi, akkor esetleg erre vonatkozóan is kapott volna válaszokat.


Ha attól menőbbnek érzitek magatokat, hogy lepontoztok, mert én tudom használni a keresőt, a kérdező meg nem, akkor hát cak legyetek boldogok magatokkal :)))

2013. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok


[link]

ezt elfelejtettem belinkelni, itt tényleg mindent megtalálsz pdf-ben


7-es, igazat adok neked, hiszen én is magamtól találtam meg a honlapokat, és valóban nem tartott sok ideig. Abban nem értek egyet, hogy ennyire le akarod beszélni a kérdezőt. Szerintem, ha valaki nem oda való, egy félév vagy egy év után úgyis otthagyja, nem? A saját pénzét veri el feleslegesen, nem a tiédet vagy az enyémet, állam bácsi úgyse ad támogatást. Az viszont tény, hogy nagyon kevés normális válaszadóval találkoztam eddig, szinte az összes BGF-es kérdést elolvastam, és a válaszadók mind:

- életunt bölcsészek, közmunkások, életben-semmire-sem-vittem-másnak-se-legyen-jó típusú emberek, akik csak oltogatni tudják a kérdezőket

- corvinus-os diákok, akik mindig leszólják a BGF-et, és dúl a harc a két suli védelmezői közt

- "menj mérnöknek!" típusú találkozások

- nagyon ritkán találni segítőkész BGF-es hallgatókat, de az óvodás szintű kérdések miatt ők se válaszolnak többet

Lenne nekem is pár kérdésem, amiről szeretnék minél több személyes véleményt hallani, mert lehet, hogy az interneten fent van sok általánosítás, de szeretek többféle forrásból is hallani a dologról, mielőtt belevágok az egészbe, de ilyen válaszadók mellett miért is írjam ki? (Tisztelet a kivételnek.)

Ami azt illeti, szívesen elolvasnám a te véleményedet is, amennyiben a PSZF-re jársz.

2013. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Oda járok, de nem nappalira. Ha a tantárgyakról vagy tanárokról van kérdésed, arra szívesen válaszolok, de a fősulis életről nem tudok neked beszámolni.
2013. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


ez a számvitel szakirány, a pénzügy szakiránynak is ugyanez az első 2 éve :)


remélem erre gondoltál!


amúgy nagyon ajánlom ezt a szakot, és főleg a bgf-en! :)

2013. dec. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!