Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi tudományegyetem nyílt...

Szegedi tudományegyetem nyílt nap? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A TIK-nek lesz nyílt napja 2013.december 6.-án. Többen mennénk az osztályból és valakit a Fogorvos Tudományi Kar érdekel, de neki nem akkor van a nyílt napja. A kérdésem az lenne, hogy be lehet menni a FOK-ra körbenézni, beülni egy előadásra? Ha jól tudom az előadások nyilvánosak.


Lehet e kérni ott igazolást és mennyien szoktak lenni?



2013. nov. 30. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Az egyetemi nyílt napon minden kar bemutatkozik egy külön előadás keretében, erről van egy program. Azon kívül vannak külön standok, tesztek, meg minden egyéb, hogy megismerkedhess az egyetemmel. Igazolást adnak, azt hiszem 2-től kb.


A kar honlapján pedig nézd meg mikor lesz magának a FOKnak nyílt napja, ahol csak a kar mutatkozik be a maga épületében.

2013. dec. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!