Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sürgős! Sziasztok szeptemberbe...

Lengyel Norbert kérdése:

Sürgős! Sziasztok szeptemberben felvételt nyertem egyetemi oktatása államilag finanszírozottan.!?

Figyelt kérdés
Viszont két hónap után egyéb okok miatt kiíratkoztam az intézményből. Jelenleg dolgozom és szeptembertől kezdek új iskolát. Azzal tisztában vagyok, hogy a 12állami félévemből 11marad csak, de sok helyen azt mondták ezt a költséget nem kell megtéríteni 1-2 helyen pedig, hogy de! Valaki aki hasonló helyzetben van volt legyen szíves ezt nekem elmondani de csak is komoly válaszolók hozzá szólását várom! Előre is köszönöm!?
2013. nov. 30. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel még az első félév folyamán kiiratkoztál, így nem kell fizetned.

Itt olvashatsz róla a 28/A. A magyar állami (rész)ösztöndíjjal támogatott képzés sajátos feltételei részben.


[link]


Főként a 48/M

2013. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2013. nov. 30. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!