Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatikai iskolák érdekelne...

Almádi Tamás kérdése:

Informatikai iskolák érdekelnek? Melyiket válasszam az alábbiak közül? Neumannn János Bláthy Ottó Petrik Lajos Verebély László, Trefort Ágoston

Figyelt kérdés

Tanárok

Oktatás színvonala

Hányas átlag lehet bekerülni

Osztálytársak


2013. dec. 1. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
tavaly jelentkeztem a Neumannba, nem vettek fel oda 4,2-es átlaggal, a Bláthy-ból jött az osztályomba egy srác, és hátt......legszívesebben az emeletről kilökném, nagyon bunkó, paraszt. De járnak oda jófejek is. A Petrik az nekem nem nagyon tetszett szóbelinél. Én a Verebélybe járok, a tanárok többsége nagyon jófej, sok jó program szokott lenni, a diákok többsége is nagyon jófej,(ha van kérdésed a suliról írhatsz)
2014. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én ezek közül nagyon semelyiket sem ismerem, viszont budapesten van egy Petrik Lajos nevezetű szakközépiskola, ahol tanítanak informatika szakot is. Remélem segítettem!!!!!!!!
2016. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsi, nem láttam hogy a petriket is felsoroltad. Én a petriket ajánlom. Szerintem nagyon jó suli, erős, de jó igényű.!!!!
2016. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Verebélybe járok és nagyon jól érzem magam. Kemény, sokat kell tanulni, szigorú szabályok vannak. Hamar kaphatsz fokozatot és ha nagy balhét csinál valaki, azonnal kirakják. Szóval rend és fegyelem van. A tanárok többsége jó fej. Aki nem, az nem sokáig marad.
2017. okt. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!