Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti szoktatok hiányozni azért...

Ti szoktatok hiányozni azért egy napot a suliból, mert nem tudtatok felkészulni rendesen a dolgozatra?

Figyelt kérdés
Nálam nem sokszor van ez így szerencsére. De annyi minden összejött. Holnap filozófiából, töriből írok TZ-t, és emelt matekból egy teljes emelt érettségis feladatsorból írok aztán művészetekre is van beadandóm. Muszáj vagyok így 1 szabadnapot kivenni. :C
2013. dec. 2. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Á, dehogy. Ilyenkor inkább bevallom a tanítványaimnak, hogy nem készült el a feladatsor, és megkérem őket szépen, hogy hadd írassam meg később a dolgozatot. Szerencsére ez ritka eset, de még mindig belementek, és nem haragudtak érte. Kár lenne ezért ellógni egy napot.
2013. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt volt a hétvége,

ui: nyugodtan vegyél ki egy szabit,abból gond nem nagyon van.

2013. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon ügyes vagy. Ha majd a jövőbeni munkahelyeden úgy érzed, túl sok feladatod gyűlt össze, akkor is gyorsan szabadságra menekülsz? Most az a dolgod, hogy tanulj és a tudásodról számot adj, ez a felelősséged, vállalnod kell. Főkérdésre válaszolva: sosem csináltam ilyet, és ha nem írtam meg a házi feladatomat, akkor rögtön óra elején szóltam a tanárnak, az őszinteségért cserébe pedig nem kaptam egyest.
2013. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Még eddig nálam sem volt ilyen

Ha több dolgozat van egy napon, akkor mindegyikről lemaradsz (kevesebb jegyed lesz félévkor, nem biztos, hogy le tudnak zárni)

2013. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan osztálytársam aki rendszeresen ki íratja/íratta magát egy napra az orvossal (hányt, lázas volt, szédült) kamu indokkal. Persze olyankor rendszerint, mikor egy napon több dogát írunk. Pl. kémia órákról régebben rendszeresen hiányzott, csak mert nem volt kedve hozzá. De persze több ilyen o.társam is van, csak ők nem rendszeresen csinálják ezt, hanem néha néha. Volt aki órán kéredzkedett ki légszomjjal vagy hányingerrel. A kedves tanárnő/úr pedig elengedte őket, hogy "jaj szegények".
2013. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, évente max kétszer. Eleve van 6 nap amit szülő igazolhat.
2013. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, szoktam, de általában inkább akkor hiányzok, amikor egyszerűen nincs kedvem bemenni, mert pl. túl fáradt vagyok.
2013. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!