Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi szóbelin (ami több...

Érettségi szóbelin (ami több napos) számíthatok arra, hogy névsor szerint osztanak be minket?

Figyelt kérdés
tehát ha hátul vagyok a névsorban, akkor az utolsó napon leszek?
2009. nov. 22. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én R betűs vagyok és rögtön az első csoportban voltam:D

Nem névsorrendbe osztják be (bár lehet ez iskolafüggő is).

2009. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem névsor alapján osztják be. Én B-s voltam, barátnőm Ö-s, együtt mentünk a második napon :) az alapján osztanak be, hogy ki miből szóbelizik. tehát akinek pl választott tantárgya etika, akkor ők menjenek le egy nap alatt. ugye töri-magyar-idegen nyelv mindenkinek van, tehát főként a választott tárgyak variálnak itt bele.

egyébként azzal a 2 nappal már nem nyersz semmit :)

2009. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg iskola függő, mert mi névsor szerint voltunk. A SZ betűmmel, másnap én voltam az első :)

De amúgy már vagy 2 hétre előre tudtuk, hogy ki melyik napon és hányadik lesz, mert ugye tudnod kell, hogy hányra kell bemenned.

Amúgy szerintem sokat lehet nyerni azzal a 2 nappal, mert én spec abban a két napban tanultam meg a tételeimet, előtte semmit nem tanultam és láss csodát, minden tök jól sikerült.

2009. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nálunk és névsor szerint ment a szóbeli... (Budapest, Szakközép)
2009. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először az összes végzős töris volt, és mi csak a 3. napon kerültünk sorra. (földrajzosok)

De akkor már névsor szerint mentünk.

De nekünk az 1. napon mondták meg, hogy melyik napon leszünk.

2009. nov. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ez egy előrehozott angol közép érettségi lesz, hátha ez változtat valamin...
2009. nov. 22. 12:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem számít. Próbálják praktikusan megoldani. Pl 3-man mentünk csak bioszból, akkor mi egymás után voltunk h ne üljön ott 2 napot miattunk a tanár. Meg az előrehozott érettségiseket mindig hozzácsapják egy osztályhoz. Nálunk az utcsó napon mentek.
2009. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!