Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igazgatónő kirúghat egy...

Igazgatónő kirúghat egy diákot aki többször bántalmazta tanulótársait és tanárait?

Figyelt kérdés
Körzetes általános iskola, tanköteles gyerek.
2013. dec. 5. 10:19
1 2
 1/16 reptoid ***** válasza:
Ha talál neki helyet, ahol átveszik.
2013. dec. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik jól...
2013. dec. 5. 11:20
 3/16 intrepid ***** válasza:
100%
Mondjuk mint apa, ha megtudtam volna, hogy a fiamat veri egy ilyen kis csíra, megtaláltam volna a módját, hogy eltörjön valahogyan a keze, és egy kicsit visszavegyen magából, de nekem se legyen bajom.
2013. dec. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 reptoid ***** válasza:
58%
Mondjuk első körben lehet a sajátodat kellene, ha ilyen gyereket neveltél.
2013. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 reptoid ***** válasza:

Bocs, félreolvastam :D

A faterjáét akkor inkább.

2013. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Már minden hivatal be van vonva az ügybe, de csak húzzák az időt. A gyerek meg tök lalás, de amíg nincs róla papír itt rontja a levegőt. Naponta fejberúg valakit, és akkor még örülhetünk hogy "csak" épp ennyit tett. Voltak durvább esetek is. Nem hiszem el hogy ezt tűrni kell...
2013. dec. 5. 11:39
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Akiket megvert, miért nem jelentik fel?

Nálunk is volt hasonló és ott is volt feljelentés. Többet nem is jött iskolába.

2013. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az ig.nő megkérte őket... Azt mondja várjuk meg a hivatalos szakvéleményt. De már féltem a gyerekemet. Pedig ez jó ötlet! Lehet hogy eddig tartott a türelem és ez lesz a jó lépés. Köszi!
2013. dec. 5. 11:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Tanköteles gyereket csak akkor rúghat ki, ha talál átvevő iskolát. De a rendőrségi feljelentés jó ötlet. Ha javítóintézetbe küldik, akkor ott fog iskolába is járni.
2013. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

"Várjuk meg a hivatalos szakvéleményt"-

na azt míg megírják több hónap

2013. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!