Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen vonzatai lehetnek...

Milyen vonzatai lehetnek annak ha valaki egy csupa fiú osztályba megy továbbtanulni középiskolába?

Figyelt kérdés
Van aki ilyenbe jár vagy járt? Szerintem kellenek a csajok az osztályba-húzóerőnek, hangulatfelelősnek. Stb. Nagyon rémisztőnek tűnik hogy egyetlen lány se lenne az osztályba. Erre most gondoltam a pályaválasztás előtt. Olyan szakokat jelöltem meg ahol nagyon kevés a csaj.

2013. dec. 6. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én osztályomba 32-n voltunk abból 3 lány volt...

Nem igazán volt semmi különös.

Persze ha atom fullos csaj vagy, valszeg az egész osztály rád fog gerjedni akinek nincs nője. :D

De ha olyan átlagos akkor olyan baráti kapcsolat lesz, kivéve ha engeded, hogy ölelgessenek meg ilyenek. xD

2013. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és 12.-be már csak 1 csaj maradt az osztályba :D
2013. dec. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fiúsítva leszel.

Tehát nem fognak csak a kedvedért naponta fürdeni, dezodort használni, ilyesmi. A sok büdös fickóra, áporodott leheletre készülj fel.

2013. dec. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is 32-ből 4 lány volt. Semmi extra, soha nem volt csajozás osztályon belül, szóval kábé mntha fiúk lettek volna ők is, úgy kezeltem őket, csak persze sokkal kevésbé érdekesek, mert nyilván nem értenek a fiús dolgokhoz. Szerintem a nemek nem egy fontos szempont a továbbtanulásban.


Így belegondolva egyébként az egyik megvolt egy osztálykiránduláson, de nem lett belőle nagy durranás, elvoltunk, kész.

2013. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az 1960-as évekig mindenki ilyen osztályokba járt. Valahogy felnőttek ők is. Persze én is jobban örülnék egy vegyes társaságnak.
2013. dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te most csajozni mész oda vagy tanulni?
2013. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy tanulni megyek de ha jó a közeg a hangulat akkor a tanulás is jobban megy.
2013. dec. 6. 13:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmi köze a közegnek ahhoz, hogy otthon leülsz-e napi 2-3 órát tanulni, vagy nem.

Sőt, inkább fordítottan arányos. Minél többet bandáznál osztálytársakkal, annál kevesebb időd marad a tanulásra.

2013. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez azért orbitális zöldség volt, kedves utolsó.
2013. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!