Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemsokára itt a központi! Már...

Nemsokára itt a központi! Már kezdek izgulni. Ti féltek? Valami tippet tudnátok mondani? Mennyit gyakoroltok rá?

Figyelt kérdés
Miket nézzek át? :) Az igaz, hogy mivel a 2013as nagyon nehéz volt, az idei kicsikét könnyebb lesz?

2013. dec. 7. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudhatná azt bárki is előre, hogy milyen lesz? Elég értelmetlen egy kérdés, de mindegy.

Amúgy elég hasonló témakörök vannak minden évben, úgyhogy szerintem csináld meg az előző évi feladatokat.

2013. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezdek izgulni, már egyetemista vagyok :D


Amikor rám került a sor, nem nagyon foglalkoztam vele, mivel a suliban, ahova akartam jelentkezni, csak a jegyeket nézték (ami mondjuk fura, hogy ennek ellenére tartottak felkészítést, bár gondolom csak a pénz miatt). Az mondjuk arra jobb volt, hogy jobban bebiztosítottam a helyemet; ha látják a felkészítő tanárok, hogy lelkes vagy, az bizonyos értelemben plusz pontot jelent.

2013. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még ráérsz izgulni egy hónap múlva
2013. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én idén írtam ez a felvételit,amiről azt mondtad,hogy nagyon nehéz volt.Nos szeptember közepétől egészen a a felvételi írásáig heti kétszer egyszer matek egyszer magyar lapokat írtunk a suliban.Egy óra írás egy óra ellenőrzés,vagy bárhogy máshogy.Nos..magyarból 35pont körül írtam mindig ez számomra tökéletes is volt viszont matekból a legelső(gyakorlót) 26pontosra a többi 15-20-22 tehát nagyon gyatrára írtam meg.Eljött a felvételi írás ideje,mivel kinéztem egy sulit ahova ez nem kellett teljesen nyugodt voltam előtte egyetlen egy lapot sem néztem át,nem stresszeltem rá az egész hülyeségre.Voltak nálam jóval okosabbak illetve akiknek jobban ment az egész,elit gimibe való jelentkezés stbstb.Megírtuk,kész mindenki mondta milyen nehéz volt stb.Elmeséltem mindenkinek,hogy ne számítsanak túl jóra mert nem volt könnyű blablabla.Eljött az idő,hogy megnézzük az eredményeket.A magyarom 35 a matek 31 pontos lett,aminek nagyon örültem,mert a sok majom tette a hülye fejét de ilyen 18-19pontos matekokat írtak.Szerencsém volt,nem görcsöltem>jól sikerült.Suliban is elkellett mesélni,hogy kinek milyen lett..dagadt a májam a büszkeségtől,de ez mind1:D A lényeg,hogy ne görcsölj rá,nézegesd az előző évi lapokat(mi a suliban töltögettük)Különösebb 'tanulást' szerintem nem igényel.Remélem nem gáz,hogy ennyit írtam,ez volt az én kis történetem(2013-ban)
2013. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én idén írom a felvételit. :) Nagyon félek :/ Én már júniusban izgultam xD szóval most....van amikor órákig ezen gondolkozok. a suliban már írtunk felvételit, elég jól sikerült, nem blokkoltam le, de akkor is félek..:/ Szerintem a tavalyi felvételi baromi könnyű volt, de mindenki azt mondja hogy nagyon nehéz szóval..reménykedjünk, hogy könnyű lesz. :) A 2010-es felvételit nézd meg, fogalmazás nélkül 38 pontom lett, nagyon egyszerű :D Én felvételi előtti estén tuti a nyelvtan és az irodalom füzeteimet fogom átolvasni XD matekból pedig a felszín, térfogat számításokat nézem át..sok sikert előre is! :)
2013. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek,nem fogok írni.Nyugodj meg te is,jan.18.án kell írni,több,mint egy hónapod van.Vigyél magaddal csokit,mosolyogj és bejutsz!;)
2013. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nektek is sok sikert :)
2013. dec. 13. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is most írom a felvételit és szintén nagyon izgulok. Én sokat gyakorlok rá de már nem nagyon tudok koncentrálni az izgalom miatt.
2014. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia, én is nagyon izgulok már! Nagyon remélem, jól fog sikerülni! Sok sikert nektek is, majd írjátok le hogy ment. Mindenesetre viszek magammal 2 tábla csokit, szőlőcukrot, és ásványvizet majd. :)
2014. jan. 16. 16:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Hajrá! Biztosan jól fog sikerülni! :)
2014. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!